Redi Direko Chat Show Tuesdays @ 19h30 DSTV Channel 107
Ish-futbollisti Redi Jupi ishte sot i ftuar ne emisionin “Kush vjen per dreke”, ne Tv Klan.Jupi kishte zgjedhur si specialitet per te gatuar gnochi ne furre me salce domatesh.Ish-futbollisti u perball me kengetaren Venera Lumani [More]
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ata janë prej 10 vitesh bashkë dhe martesa e tyre është bekuar me 3 fëmijë. Bëhet fjalë për ish-futbollistin e Kombëtares, Redi Jupi dhe [More]
Program yang menyuguhkan berita atau informasi menarik dari dunia entertainment, di dalam dan luar negeri berdasar pada fakta dan informasi. Program ini juga akan membahas berita dari dunia musik, film, fashion, seni, biografi, dan event-event. [More]
😱 http://www.kit-jobs.ru/psijapan.php 😱 Японский IQ – ТЕСТ (переправа через реку) при приема на работу пройти бесплатно онлайн без смс и регистрации Категория: Тесты при приеме на работу онлайн на проверку общего уровня интеллекта (IQ) Данный [More]